Ana sayfa

Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar
Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Fiyat iyi, teslimat süresi hızlı. Hepsi de yüksek kalitede olan ürünlerinizden çok etkilendim. İşinizi müreffeh olsun dilerim.

—— Peter

Zaman ayırdığınız için teşekkürler Tracy. Senin yüzünden olumlu şeyler öğrendim.

—— Lilla

Çok teşekkürler Tracy, Her zaman harikasın.

—— Salmoon

Trumony firması ile 2006 senesinde tanıdığı. İlk tanışmamızda firmanın daha yeni kurulduğunu, gençlerin ve dinamik insanların olduğunu fark ettik. İlk günden kazandığımız güven duygusu 13 sene sonunda gördük ki bizi yanıltmamış. Profesyonel yönetim kadrosu ve ekibi ile yurtdışında rastlanabilen firmalardan biri olan Trumony firması Uzak Doğu'nun Alüminy

—— Murat Güneş

Dediğin gibi kilitlenme sonrası ekonomi yavaş ilerliyor.

—— Monica Belfiore

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı

1 2 3 4 5 6
Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı

1 2 3 4
Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı

 • Üretim hattı
  Üretim makinesi adı miktar
  Dört yüksek geri dönüşümlü sıcak haddehane 1
  Dört yüksek geri dönüşsüz Soğuk haddehane 4
  Elektrikli ısıtma homojenleştirme fırını 1
  Gazla çalışan dikey itmeli alüminyum külçe ısıtma fırını 1
  Azot koruyucu alüminyum rulo tavlama fırını 3
  Alüminyum rulo tavlama fırını 5
  Hassas dilme makinesi 4
  Gerginlik tesviye temizleme makinesi 2
  X-ışını kalınlığı ölçer 4
  Şekil ölçer 2
  Freze makinesi 1
  Kaynak birimi 1
  Devirme fırını 2
  Yatay kesme seti 1
  Boyuna kesme seti 4
  Geri sarma hattı 1

 • OEM / ODM
  İki sözleşmeli bölümümüz bulunmaktadır. Profil haddeleme bölümümüzün bir sıcak haddeleme hattı, dört soğuk haddeleme hattı, sekiz dilme ve paylaşım makinesi, beş tavlama fırını ve bir çekme seviyeleme hattı bulunmaktadır. 0.05 mm kalınlıkta min ve 11 metre uzunluğa kadar haddeleme yapabiliriz. yıllık kapasite 70000 mt alüminyum folyo ve sacdır.

  Ekstrüzyon bölümümüz alüminyum alaşımlı döküm tesisi, kalıp üretim tesisi, ekstrüzyon tesisi, mekanik parlatma tesisi, makine işleme tesisi, yüzey işleme tesisi (oksidasyon boyası, elektroforetik püskürtme, elektrostatik püskürtme) ve diğer fabrikalara, 80.000'e kadar alüminyum profillerin yıllık üretim kapasitesine sahiptir. ton, 20.000 tona kadar bitirme kapasitesi. Ekstruder 30 hat, çevresel çember 1000 mm'ye ulaşabilir. Ana terbiye ekipmanları 80 zımba, 40 freze makinesi, 60 delme makinesi, 10 kaynak makinesi, bıçak tabanı ile 15 CNC, 30 tel çekme makinesi, 10 kumlama makinesi ve küçük parçalar için 6 oksidasyon hattından oluşmaktadır.

  Müşterilerimize alüminyum spesifikasyonlarınızı koymak veya OEM üretimi için elimizde çizim yapmak için müşterilerimizi memnuniyetle karşılıyoruz. Ayrıntı ihtiyacını analiz edeceğiz ve size makul bir fiyat teklif etmek için hacime dayanacağız. Müşteri kalitesi ve iyi hizmet bizim temel prensibimizdir. müşteriler pazarda olmamızın nedenidir. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Ar-Ge

  Gelişimin kurumsal gelişimin kaynağı olduğuna inanıyoruz!

   

  Trumony yaratıcılığa nüfuz eden genç bir girişimdir ve "bilim ve teknoloji ilk üretken güçtür" işletme teorisini takip eder, gelişim zamanlarıyla Trumony her yıl araştırma ve geliştirme harcamalarını arttırır.Trumony'nin Ar-Ge merkezi, malzeme ve ısı değiştirici sistemini test etmek için gelişmiş bir laboratuar ekipmanı setine sahiptir, kimyasal bileşimin, mekanik özelliklerin, metalografinin, kaplama tabakasının, sarkma direncinin, korozyon direncinin vb. , böylece şirketin bağımsız geliştirme yeteneği ve kapsamlı kullanımı geliştirir, yüksek ve yeni teknolojinin tanıtımı, sindirim, emilim ve yenilik hızlandırır.

  Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 0

  Şu anda, Trumony birkaç ürün bilimsel ve teknolojik başarılar değerlendirme geçti ve il kilit yeni ürünler olarak onur duyuyoruz;Bazı ürünler buluş patentlerini ve faydalı model patentlerini elde etmiştir.Ortalama olarak, Trumony'de her yıl 5-8 adet ulusal patent ürünü ilan edilmektedir!

   

  2017 yılından bu yana, Çin'deki üniversitelerle işbirliği yapan ve kendi Ar-Ge kapasitemize dayanan yeni enerji araba aküsü soğutma alanında müşterilerimizle işbirliği yaptık, tüm dünyadaki müşterilerimizle akü soğutma hakkında birkaç proje yaptık.

   

  Gezegenimizi korumak için daha fazlasını yapmak için uzmanlığımızı kullanmaya çalışın.

  Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 1

   

İletişim bilgileri
Trumony Aluminum Limited

İlgili kişi: Mrs. Tracy Lee

Tel: +8613584862808

Faks: 86-512-62538616

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)