Ana sayfa

Trumony Aluminum Limited Fabrika turu

Sertifika
Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar
Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Fiyat iyi, teslimat süresi hızlı. Hepsi yüksek kalitede olan ürünlerinizden çok etkilendim. İşinizin bereketli olmasını dilerim.

—— Peter

Vakit ayırdığın için teşekkürler Tracy.Senin sayende olumlu şeyler öğrendim,Sen harika bir insansın.

—— lila

Çok teşekkür ederim Tracy, sen her zaman harikasın.

—— somon

Trumony şirketi ile 2006 senesinde tanıştık. İlk tanışmamızda daha yeni olan, genç ve dinamik insanlar olduğu için fark ettik. İlk kez kazandığımız güvene güvenilmeyen 13 senede ki bizi yanıltmamış. Profesyonel yönetim geliştirme ve araç ilerleyebilecek firmalardan biri olan Trumony Doğu'nun Alüminy firması

—— Murat Güneş

Dediğiniz gibi karantina sonrası ekonomi yavaş ilerliyor. Geleceğin ne olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Pek çok iktisatçı, dünyanın yeni ve değişen bir süreç başlattığını söylüyor. Bildiğimiz gibi ekonomi gelecekte eskisi gibi olmayacak.Bence de bu arada elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.Desteğiniz için teşekkürler.Yaptığımız her çaba, şimdi her zamankinden daha fazla

—— Monica Belfiore

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4 5 6 7
Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited

1 2 3 4 5 6
Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited

1 2 3 4
Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited

 • Üretim hattı
  Üretim Makinesi adı Miktar
  Dört yüksek geri dönüşümlü sıcak haddehane 1
  Dört yüksek geri dönüşü olmayan Soğuk haddehane 4
  Elektrikli ısıtma homojenizasyon fırını 1
  Gazla çalışan dikey itmeli alüminyum külçe ısıtma fırını 1
  Azot koruyucu alüminyum bobin tavlama fırını 3
  Alüminyum bobin tavlama fırını 5
  Hassas dilme makinesi 4
  Gerginlik tesviye temizleme makinesi 2
  X-ışını kalınlık ölçer 4
  Şekil ölçer 2
  freze makinesi 1
  Kaynak ünitesi 1
  Devirmeli eritme fırını 2
  Yatay kesme seti 1
  Boyuna kesme seti 4
  geri tepme hattı 1

   

  Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 0

  Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM

  Profil haddeleme bölümümüz bir adet sıcak haddeleme hattı, dört adet soğuk haddeleme hattı, sekiz adet dilme ve paylaştırma makinesi, beş adet tavlama fırını ve bir adet germe tesviye hattına sahiptir. En az 0.05mm kalınlığında ve maksimum 11 metre uzunluğunda haddeleme yapabilmekteyiz. yıllık kapasitesi 70000mt alüminyum folyo ve levhadır.

  Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 0

   

  Ekstrüzyon bölümümüzde alüminyum alaşımlı döküm tesisi, kalıp imalat tesisi, ekstrüzyon tesisi, mekanik cila tesisi, makine işleme tesisi, yüzey işleme tesisi (oksidasyon boyama, elektroforetik püskürtme, elektrostatik püskürtme) ve diğer fabrikalar, yıllık 80.000 adede kadar alüminyum profil üretim kapasitesi bulunmaktadır. ton, 20.000 tona kadar bitirme kapasitesi.Ekstruder 30 satır, çevresel daire 1000 mm'ye ulaşabilir.Ana terbiye ekipmanı 80 zımba, 40 freze makinesi, 60 delme makinesi, 10 kaynak ekipmanı, 15 bıçak tabanlı CNC, 30 tel çekme makinesi, 10 kumlama makinesi ve küçük parçalar için 6 oksidasyon hattı içerir.

   Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 1

   

  Müşterilerimize, alüminyum spesifikasyonlarınızı veya OEM üretimi için çizimlerinizi eklemeleri için hoş geldiniz. Size makul bir fiyat teklif etmek için ayrıntılı gereksinimi analiz edeceğiz ve hacmi temel alacağız. Kaliteden ve iyi hizmetten oluşmaktadır. müşteriler, piyasada olmamızın nedenidir. Sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

   

 • Ar-Ge

  Gelişimin kurumsal gelişimin kaynağı olduğuna inanıyoruz!

   

  Trumony, yaratıcılıkla dolu genç bir girişimdir ve "bilim ve teknoloji ilk üretici güçtür" iş teorisini takip eder, geliştirme zamanları ile Trumony, araştırma ve geliştirme harcamalarını her yıl artırır.Trumony'nin Ar-Ge merkezi, malzeme ve ısı eşanjör sistemini test etmek için eksiksiz bir gelişmiş laboratuvar ekipmanı setine sahiptir, kimyasal bileşimin, mekanik özelliklerin, metalografinin, kaplama tabakasının, sarkma direncinin, korozyon direncinin vb. ayrıntılı ve kapsamlı tespitini yapabilir. , böylece şirketin bağımsız geliştirme yeteneğini ve kapsamlı kullanımını geliştirir, yüksek ve yeni teknolojinin tanıtımını, sindirimini, emilimini ve yeniliğini hızlandırır.

  Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 0

  Şu anda, Trumony'nin birkaç ürünü bilimsel ve teknolojik başarı değerlendirmesini geçmiştir ve ildeki yeni anahtar ürünler olarak onurlandırılmıştır;Bir dizi ürün, buluş patentleri ve faydalı model patentleri almıştır.Ortalama olarak, Trumony'de her yıl 5-8 beyan edilmiş ulusal patent ürünü vardır!

   

  2017 yılından bu yana, Çin'deki üniversitelerle işbirliği yaparak ve kendi Ar-Ge kabiliyetimize dayanarak yeni enerjili araç aküsü soğutma alanında müşterilerimizle işbirliği yaptık, dünyanın her yerindeki müşterilerimizle akü soğutma konusunda birkaç proje yaptık.

   

  Gezegenimizi korumak için daha fazlasını yapmak için uzmanlığımızı kullanmaya çalışın.

  Trumony Aluminum Limited fabrika üretim hattı 1

   

İletişim bilgileri
Trumony Aluminum Limited

İlgili kişi: Mrs. Tracy Lee

Tel: +8613584862808

Faks: 86-512-62538616

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)