Ana sayfa

Trumony Aluminum Limited şirket Profili

şirket Profili

Biz,Trumony Alüminyum Sınırlıpiyasaya temiz alüminyum malzeme çözümü sunmayı taahhüt eder."Özen, pragmatik, araştırmaya devam et ve karşılıklı yardım" şirket kültürüdür.

 

Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili 0                                                                                                                

  ŞİMDİ
 

Gelişen yıllar boyunca, şimdi yaygın ulaşım, ısı değişimi, kablo, ambalaj, inşaat, elektronik, çevre koruma ve diğer alanlarda ilgileniyoruz, Mevcut üretim dışında, biz de aktifely yeni alüminyum malzemeler geliştirmek ve müşterilerin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı endüstriler için en uygun olan çözümleri aramak.


Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili 1       

Uygulamalarımızdan bazıları:

 

Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili 2                                                                                                GELECEK

Günlük çalışmalarımızla çevre korumasını teşvik edebilir, sosyal maliyetleri azaltabilir, istihdamı ve aile uyumunu teşvik edebiliriz, böylece kendi değerimiz de gerçekleştirilebilir.

 

 

Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili 3

Biz dünyanın her yerinden müşteriler ziyaret ve birlikte iş tartışırken hoş geldiniz.Umarım gelişimimiz boyunca size eşlik edebiliriz.

 

Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili 4

Trumony'nin hikayesi, personelimiz ve müşterilerimiz tarafından her gün yazılıyor.Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili 5

Doğru alüminyum malzemeyi sağlamak ve teknoloji yeniliğini istikrarlı zemine getirmek.Her zaman yoldayız.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Trumony Aluminium Limited 2006 yılında kurulmuştur. Isı değişim malzemesine alüminyum malzeme sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.Aynı yıl seri üretime başlamıştır.

Yıllar boyunca, Trumony her zaman teknolojiyi yere getirmeyi hedefliyor, uyum içinde güven, müşterilerimizin neye önem verdiğini önemsiyoruz.

Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili Çin Trumony Aluminum Limited şirket Profili
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Trumony

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 100000000-150000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 30% - 40%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar Çin Trumony Aluminum Limited Sertifikalar