logo
Ürünler
Ürün ayrıntıları
Ev > Ürünler >
Enerji Depolama Sistemi 280ah Batarya Paketi Üst Kapak Kasası 1P52 ESS Batarya Paketi için

Enerji Depolama Sistemi 280ah Batarya Paketi Üst Kapak Kasası 1P52 ESS Batarya Paketi için

Adedi: 500
fiyat: 80
Standart Paketleme: AHŞAP KUTU
Teslim süresi: 5-6 hafta
Ödeme yöntemi: T/T
Tedarik Kapasitesi: 2000 adet/gün
Detay Bilgisi
Menşe yeri
Çin
Marka adı
Trumany
Sertifika
ISO9001
Model numarası
1P52S
Malzeme:
Çelik
İlerlemek:
Metal levha
Modeli:
1P52s pil takımı
Orijinal:
Suqian Şehri, Çin
Yüzey İşlem:
elektroforez, toz boya ve galvanizleme
Fleksografik / Ofset Baskı:
Evet
Vurgulamak:

ESS batarya paketi üst kapağı

,

280ah batarya paketi kasası

,

1P52 batarya tepsisi kapağı

Ürün Açıklaması
Ürün Genel Bakışı

Uzmanlaşmış profesyonel bir üretici olarak Batarya Paketi Üst Kapağı, elektrikli araçlar (EV'ler), enerji depolama sistemleri (ESS) ve diğer batarya uygulamaları için yüksek kaliteli, dayanıklı ve uygun maliyetli batarya paketi üst kapakları sağlayarak çelik sac metal işlemeye odaklanıyoruz. Ürünlerimiz, gelişmiş sac metal teknolojisi ve yüksek kaliteli çelik malzemelerle üretilmekte olup, batarya güvenliği, sızdırmazlık ve yapısal stabiliteye ilişkin katı gereksinimleri mükemmel bir şekilde karşılamakta ve üstün performansları ve rekabetçi fiyatları nedeniyle küresel müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Performans Parametreleri
Parametre Kalemi Özellik Test Standardı
Malzeme Galvanizli çelik, DC01/DC04 soğuk haddelenmiş çelik, yüksek silikonlu çelik GB/T 3274, ASTM A36
Kalınlık 0,5 mm - 1,0 mm (özelleştirilebilir) GB/T 708, ASTM A1011
Çekme Dayanımı ≥250MPa GB/T 228.1, ASTM E8
Boyutsal Hassasiyet ±0,1 mm ISO 13920, GB/T 1804
Su Geçirmezlik ve Toz Geçirmezlik Seviyesi IP67 veya daha yüksek (özelleştirilebilir) IEC 60529
Korozyon Direnci (Tuz Spreyi Testi) ≥2000 saat ASTM B 117
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40℃ ~ +85℃ IEC 60068-2
EMI Kalkanlama Etkinliği ≥40dB (100MHz - 1GHz) ASTM D4935
Hatalı Ürün Oranı ≤0,3% İç Kalite Standardı
Seri Üretim Kapasitesi ≥10.000 adet/ay İç Üretim Standardı

 Enerji Depolama Sistemi 280ah Batarya Paketi Üst Kapak Kasası 1P52 ESS Batarya Paketi için 0

Sıkça Sorulan Sorular
1. Çelik sac metal Batarya Paketi Üst Kapağınız için minimum sipariş miktarı (MOQ) nedir?

Standart MOQ'umuz model başına 500 adettir. Özelleştirilmiş numuneler veya küçük partili deneme siparişleri için, ürün performansını ve pazar uyumunu test etmenize yardımcı olmak amacıyla MOQ'u esnek bir şekilde 100 adede kadar ayarlayabiliriz. 5000 adedin üzerindeki toplu siparişler için daha avantajlı fiyatlandırma ve daha hızlı teslimat döngüsü sunacağız.

2. Batarya Paketi Üst Kapağının yüzey işlemesini özelleştirebilir misiniz?

Evet, korozyon direnci ve görünüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için elektroforez, toz boya ve galvaniz dahil olmak üzere özelleştirilebilir yüzey işlemleri sunuyoruz.

3. Ürün teslimatı için hangi ambalajı kullanıyorsunuz?

Taşıma sırasında ürün hasarını önlemek için neme dayanıklı ve darbeye dayanıklı ambalaj kullanıyoruz. Ekibimiz her proje için ambalaj çözümleri tasarlayacak, genellikle ahşap kutular kullanacaktır.

Ürünler
Ürün ayrıntıları
Enerji Depolama Sistemi 280ah Batarya Paketi Üst Kapak Kasası 1P52 ESS Batarya Paketi için
Adedi: 500
fiyat: 80
Standart Paketleme: AHŞAP KUTU
Teslim süresi: 5-6 hafta
Ödeme yöntemi: T/T
Tedarik Kapasitesi: 2000 adet/gün
Detay Bilgisi
Menşe yeri
Çin
Marka adı
Trumany
Sertifika
ISO9001
Model numarası
1P52S
Malzeme:
Çelik
İlerlemek:
Metal levha
Modeli:
1P52s pil takımı
Orijinal:
Suqian Şehri, Çin
Yüzey İşlem:
elektroforez, toz boya ve galvanizleme
Fleksografik / Ofset Baskı:
Evet
Min sipariş miktarı:
500
Fiyat:
80
Ambalaj bilgileri:
AHŞAP KUTU
Teslim süresi:
5-6 hafta
Ödeme koşulları:
T/T
Yetenek temini:
2000 adet/gün
Vurgulamak

ESS batarya paketi üst kapağı

,

280ah batarya paketi kasası

,

1P52 batarya tepsisi kapağı

Ürün Açıklaması
Ürün Genel Bakışı

Uzmanlaşmış profesyonel bir üretici olarak Batarya Paketi Üst Kapağı, elektrikli araçlar (EV'ler), enerji depolama sistemleri (ESS) ve diğer batarya uygulamaları için yüksek kaliteli, dayanıklı ve uygun maliyetli batarya paketi üst kapakları sağlayarak çelik sac metal işlemeye odaklanıyoruz. Ürünlerimiz, gelişmiş sac metal teknolojisi ve yüksek kaliteli çelik malzemelerle üretilmekte olup, batarya güvenliği, sızdırmazlık ve yapısal stabiliteye ilişkin katı gereksinimleri mükemmel bir şekilde karşılamakta ve üstün performansları ve rekabetçi fiyatları nedeniyle küresel müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Performans Parametreleri
Parametre Kalemi Özellik Test Standardı
Malzeme Galvanizli çelik, DC01/DC04 soğuk haddelenmiş çelik, yüksek silikonlu çelik GB/T 3274, ASTM A36
Kalınlık 0,5 mm - 1,0 mm (özelleştirilebilir) GB/T 708, ASTM A1011
Çekme Dayanımı ≥250MPa GB/T 228.1, ASTM E8
Boyutsal Hassasiyet ±0,1 mm ISO 13920, GB/T 1804
Su Geçirmezlik ve Toz Geçirmezlik Seviyesi IP67 veya daha yüksek (özelleştirilebilir) IEC 60529
Korozyon Direnci (Tuz Spreyi Testi) ≥2000 saat ASTM B 117
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40℃ ~ +85℃ IEC 60068-2
EMI Kalkanlama Etkinliği ≥40dB (100MHz - 1GHz) ASTM D4935
Hatalı Ürün Oranı ≤0,3% İç Kalite Standardı
Seri Üretim Kapasitesi ≥10.000 adet/ay İç Üretim Standardı

 Enerji Depolama Sistemi 280ah Batarya Paketi Üst Kapak Kasası 1P52 ESS Batarya Paketi için 0

Sıkça Sorulan Sorular
1. Çelik sac metal Batarya Paketi Üst Kapağınız için minimum sipariş miktarı (MOQ) nedir?

Standart MOQ'umuz model başına 500 adettir. Özelleştirilmiş numuneler veya küçük partili deneme siparişleri için, ürün performansını ve pazar uyumunu test etmenize yardımcı olmak amacıyla MOQ'u esnek bir şekilde 100 adede kadar ayarlayabiliriz. 5000 adedin üzerindeki toplu siparişler için daha avantajlı fiyatlandırma ve daha hızlı teslimat döngüsü sunacağız.

2. Batarya Paketi Üst Kapağının yüzey işlemesini özelleştirebilir misiniz?

Evet, korozyon direnci ve görünüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için elektroforez, toz boya ve galvaniz dahil olmak üzere özelleştirilebilir yüzey işlemleri sunuyoruz.

3. Ürün teslimatı için hangi ambalajı kullanıyorsunuz?

Taşıma sırasında ürün hasarını önlemek için neme dayanıklı ve darbeye dayanıklı ambalaj kullanıyoruz. Ekibimiz her proje için ambalaj çözümleri tasarlayacak, genellikle ahşap kutular kullanacaktır.